Loader
Usługi - Nieruchomości
15766
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15766,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Usługi

q

GOTOWE MIESZKANIA

Oferujemy pachnące nowością, kompleksowo wyremontowane mieszkania. Wysoki standard wiąże się z wymianą wszystkich instalacji w nieruchomości. Każdy remont wykonywany jest z niezwykłą dbałością o detale z wysokiej jakości materiałów i przy udziale architekta wnętrz. Terminowość, uczciwość oraz wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen to atuty jakie nas wyróżniają.

MIESZKANIA DO REMONTU

Jeśli szukasz mieszkania, w konkurencyjnej cenie w którym sam chcesz dokonać remontu to dobrze trafiłeś. Oferujemy przygotowane nieruchomości pod generalny remont. Mieszkania są pozbawione wad prawnych, odświeżone i opróżnione. To Ty będziesz mieć wpływ na to czy zrobisz otwartą kuchnię z salonem, jakie wybierzesz panele a ściany wykończysz w gładziach lub płytach G-K.

q

MIESZKANIA NA WYNAJEM

Zaufanie jakim darzą nas nasi klienci procentuje tym, że dają nam niejednokrotnie inwestycje swojego życia i mamy do zaoferowanie ich mieszkania na wynajem. Oferujemy nieruchomości w bardzo dobrych lokalizacjach i korzystnych cenach. Zapewniamy pomoc prawną i dbamy o interesy wynajmującego i najemcy.

PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI

W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu i narzędzi aby projektować przestrzenie. Specjalizujemy się w efektywnym wykorzystaniu przestrzeni w mieszkaniach i domach. Eliminujemy wady z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy i pozwalamy zobaczyć wnętrze nowocześnie i przytulnie.

ARANŻACJA WYSTROJU

Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Świadczymy usługi profesjonalnego home stagingu. Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Z racji naszego bogatego doświadczenia potrafimy uatrakcyjnić i podnieść wartość każdej nieruchomości.

WSPÓŁPRACA Z BANKAMI

Poprzez wieloletnią pracę w bankowości pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytów, skompletowaniu odpowiednich dokumentów i wyborze najkorzystniejszej oferty na rynku. Współpracujemy również z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz ubezpieczycielami.